CRISTIAN BRINZAN
marți, 15 decembrie 2015
OF CE DORURI MA FRAMANTA.IN AL-II-LEA FILMULET NU ESTE POZA FAMILIEI MELE
luni, 14 decembrie 2015
IN MEMORIA SOCRULUI MEU CARE A PLECAT DINTRE NOI ACUM O LUNA.DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA.
CEL MAI MARE GORJAN DIN TOATE TIMPURILE.SUNT MANDRU CA SUNT ROMAN.VOI?
UN ALT GORJAN DE EXCEPTIE-TUDOR ARGHEZI
EU SUNT UN TRECATOR PRIN ASTA LUME/SI VREAU SA STITI CA VA IUBESC PE TOTI/IMI PASA DECI CE TI SE INTAMPLA TIE/INCEARCA DECI SA FI MAI BUN DE POTI.
IN MEMORIA ULTIMULUI MARE PATRIOT ROMAN CORNELIU VADM TUDOR.ODIHNITIVA IN PACE MARI PATRIOTI.
IN MEMORIA CELUI CONSIDERAT PE BUNA DREPTATE AL-II-LEA MIHAI EMINESCU
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)