luni, 14 decembrie 2015

IN MEMORIA SOCRULUI MEU CARE A PLECAT DINTRE NOI ACUM O LUNA.DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA.


CEL MAI MARE GORJAN DIN TOATE TIMPURILE.SUNT MANDRU CA SUNT ROMAN.VOI?


UN ALT GORJAN DE EXCEPTIE-TUDOR ARGHEZI




EU SUNT UN TRECATOR PRIN ASTA LUME/SI VREAU SA STITI CA VA IUBESC PE TOTI/IMI PASA DECI CE TI SE INTAMPLA TIE/INCEARCA DECI SA FI MAI BUN DE POTI.


IN MEMORIA ULTIMULUI MARE PATRIOT ROMAN CORNELIU VADM TUDOR.ODIHNITIVA IN PACE MARI PATRIOTI.


IN MEMORIA CELUI CONSIDERAT PE BUNA DREPTATE AL-II-LEA MIHAI EMINESCU

PENTRU SEARA DE CRACIUN VA PROPUN DRAGII MEI UN COLAJ DE COLINDE.SPER SA VA PLACA.SA NE AUZIM CU DRAG.VA PUPAM PE TOTI.

PE ACEASTA ADRESA DE BLOG POT PUBLICA DOAR CEI CARE CRED CA SUNT OAMENI CU SUFLETUL SI INIMA CURATA.MULTUMESC.